Akademia cygarowa

 

„Nie proście mnie, żebym wam opisał uroki zadumy i kontemplacyjnych uniesień, w jakich pogrąża nas dym wybornego cygara.” 
– Jules Sandeau.

 Rok 1492, hiszpańska wyprawa pod dowództwem Krzysztofa Kolumba przybija do jednej z wysp na Morzu Karaibskim. Rodowici mieszkańcy tamtejszych ziem, Indianie Taino, w trakcie nieznanych dla odkrywców ceremonii, zwijają i palą tajemnicze liście – nazywają je „Cohiba”.

To właśnie ta wyprawa sprzed ponad pięciuset lat jest początkiem Wielkiego Świata Cygar, świata pełnego pasji, przyjaźni, odkrywania wspaniałych chwil. Świata, który staje się sztuką życia, wymaga dużej wrażliwości i kultury, aby można było się w nim w pełni rozsmakować. Cygaro stało się domeną smakoszy, ich wrażliwości i umiejętności czerpania z życia tego, co najlepsze.

Zapraszając do Akademii Cygarowej – pragniemy dzielić się z Wami fascynującym rytuałem palenia cygar. Chcemy zabrać Was w podróż, w której cygaro to nie tylko zwinięte liście tytoniu, ale przede wszystkim przygoda, o której myślimy dużo wcześniej, do której skrupulatnie się przygotowujemy, czekamy na nią i rezerwujemy czas, aby w trakcie jej trwania każdy moment był perfekcyjny…

Premium Cigars

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl