HUMIDOR ADORINI STONE GRANDE DELUXE

Brand: ADORINI

Humidor Adorini Stone Grande Deluxe

Produkt dostępny na magazynie
2 415,30 zł
  • Wymiary zewnętrzne 370 x 245 x 150 mm
  • Wymiary wewnętrzne 320 x 195 x 115 mm

Opis produktu

Humidor Adorini Stone to prawdziwe arcydzieło łączące funkcjonalność z uderzającą estetyką. Jego kamienna powierzchnia w ziemistych odcieniach przyciąga wzrok, tworząc fascynujący akcent w każdym otoczeniu. Ten imponujący humidor może pomieścić aż 150 cygar, oferując luksusowy dom dla cennej kolekcji.

Przywodząc na myśl naturalną urodę skał, unikalny design Adorini Stone Grande Deluxe oddaje hołd sztuce samej natury. Jego ziemiste barwy tworzą wyjątkową estetykę, która zarazem zachwyca i intryguje. To sprawia, że każdy egzemplarz może wykazywać indywidualne wzory i zmienności

Podążając tradycją doskonałości marki Adorini, humidor wyposażony jest w funkcje gwarantujące najwyższą jakość i niezawodność. Niemiecki higrometr zapewnia dokładny pomiar wilgotności, a wyjmowana tacka oraz separatory poziome i pionowe umożliwiają indywidualną organizację cygar. Dodatkowym udogodnieniem są klipsy do oznaczania i datowania cygar.

Dzięki Adorini Stone Grande Deluxe możesz cieszyć się pięknem natury oraz idealnymi warunkami do przechowywania swojej kolekcji cygar w jednym wyjątkowym produkcie.

Podobne produkty