Best Cigar – Dominican Republic 2019

Z przyjemnością informujemy, że Davidoff Winston Churchill – The Late Hour w formacie Churchill otrzymał nagrodę „Best Cigar – Dominican Republic 2019” podczas tegorocznych Cigar Trophy Awards, które odbyły się 20 września bż.roku podczas największych targów tytoniowych w Europie, InterTabac w Dortmundzie.

Co roku, nagrody Cigar Trophy przyznawane są producentom i ważnym osobowościom w świecie cygar za doskonałe wyniki. Magazyn Cigar Journal zwraca się do czytelników z całego świata, aby zagłosowali na marki i konkretne produkty, które najbardziej zasługują na to wyróżnienie.

Cygara Davidoff Winston Churchill – The Late Hour, zawierają tytoń dojrzewający przez sześć miesięcy w beczkach po najlepszych szkockich single malt whisky. Davidoff jako pierwszy, z sukcesem wypróbował tego typu sposób dojrzewania liści tytoniu. Tytoń pochłania aromaty beczki po whisky, która wypełnia cygaro wyjątkową złożonością i głębią smaku, w niezwykle przyjemny sposób stymulując podniebienie.

Cygara z serii Davidoff WSC – The Late Hour, dostępne są w sieci salonów Old Havana cigars&accessories oraz Davidoff of Geneva Posnania.

ŁW – Premium Cigars [22.09.2019]

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl