Habanos World Days

XXIII Habanos Festival został odwołany, ale pasjonaci cygar kubańskich organizują wirtualne wydarzenie – Habanos World Days. Za pośrednictwem naszych komputerów, tabletów czy telefonów komórkowych przynajmniej na chwile będzie mogli przenieść się do słonecznej Hawany i poczuć atmosferę Festiwalu Habanos.


Wydarzenie rozpocznie się 4. maja i potrwa trzy dni. Tym czasie będziemy mogli zobaczyć liczne prezentacje, promocje nowych cygar, wirtualne wycieczki po fabrykach i plantacjach tytoniu. Gwiazdą Habanos World Days będzie najważniejsza marka cygar kubańskich – Cohiba. W 2021 roku obchodzi 55-lecie istnienia. Bardzo prawdopodobne, że Habanos S.A. zaprezentuje nowe cygaro upamiętniające ten jubileusz Organizatorzy zadbali o najlepsze wrażenia, dlatego warto zaopatrzyć się w okulary VR, aby móc zobaczyć wszystkie szczegóły.


Habanos Festival po raz pierwszy odbył się w 1999 roku. To coroczne wydarzenie zostało przerwane z powodów pandemii Covid-19 i właśnie dlatego XXIII edycja tego wydarzenia została anulowana. W ciągu ostatniego roku, za pośrednictwem wirtualnych wydarzeń odbyło się wiele światowych prezentacji cygar. Habanos World Days to okazja aby zobaczyć jak powstają najlepsze cygara na świecie i poczuć atmosferę Festiwalu Habanos nie wychodząc z domu.


Rejestracja jest bezpłatna i otwarta dla wszystkich link do rejestracji znajdziecie Państwo tutaj.

Źródła: Habanos, 5th Avenue

Powiązane produkty

Komentarze

Sklep B2B wyłącznego importera cygar kubańskich w Polsce

Czy masz ukończone 18 lat?

4