W najbliższych dniach w salonach La Casa del Habano oraz Old Havana będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które przeniesie miłośników cygar w autentyczny kubański klimat. W ramach Torcedora Tour odbędzie się seria pokazów zwijania cygar, w trakcie których goście wydarzenia będą mogli przyjrzeć się z bliska kunsztowi ręcznego zwijana cygar przez słynną Torcedorę - Juanę Ramos Guerra.

Juanita to ikona w świecie cygar i jedna z założycielek legendarnej fabryki Cohiba „El Laguito” w Hawanie. Wirtuozeria jej rąk i ogromne doświadczenie sprawiają, że proces zwijania cygar staje się prawdziwą sztuką. Każdy z gości będzie miał okazję obserwować, jak najlepszej jakości tytoń zamienia się w świeżo zwinięte cygaro, którym uczestnicy będą mogli cieszyć się w trakcie wydarzeń.
Pokazy zwijania cygar Live Cigar Rolling, odbywać się będą w niestepujących dniach:
- Kraków: 18.11.2024 i 19.11.2024, godz. 19:00 - La Casa del Habano
- Katowice: 20.11.2024, godz. 19:00 - Old Havana
- Wrocław: 21.11.2024, godz. 19:00 - Old Havana
- Warszawa: 22.11.2024 i 23.11.2024, godz. 19:00 - La Casa del Habano
Koszt uczestnictwa wynosi 300 zł za osobę i obejmuje:
- Dwa świeżo zwinięte cygara,
- Dwa kubańskie koktajle,
- Muzykę kubańską na żywo.
W związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązują wcześniejsze rezerwacje. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem oraz mailowo. Poniżej znajdziecie Państwo kontakt do naszych salonów:
- Kraków: 790 802 930, lacasakrakow@lcdh.pl
- Katowice: 690-420-040, katowice@premiumcigars.pl
- Wrocław: 790-802-281, wroclaw@premiumcigars.pl
- Warszawa: 790-300-599, lacasa@lcdh.pl
Wydarzenia Live Cigar Rolling to niezwykła okazja, aby na własne oczy zobaczyć mistrzowski pokaz zwijania cygar i zasmakować prawdziwego kubańskiego rzemiosła. To unikalna szansa, by poczuć się jak na Kubie – zapraszamy serdecznie!