Habanos w Polsce

Premium Cigars to wyłączny importer cygar kubańskich w Polsce. Od pierwszego dnia działalności firmy dbamy aby o szerzenie kultury palenia cygar najlepszej jakości. Silnie wspieramy cygarową społeczność w Polsce, ale również współpracujemy i wymieniamy się doświadczeniami z firmami i społecznościami cygarowymi na całym świecie. Do naszej firmy należy siedem punktów sprzedaży detalicznej zlokalizowanych w całym kraju oraz dział sprzedaży hurtowej. Współpracujemy również z szeregiem wyspecjalizowanych dystrybutorów oraz bezpośrednio z odbiorcami detalicznymi, a także z sektorem HoReCa. Nasi partnerzy otrzymują od nas pełne wsparcie. Dzięki wieloletniej współpracy wielu z nich może pochwalić się tytułem Habanos Specialist, Habanos Point czy Habanos Lounge. Czym różnią się od siebie?

La Casa del Habano

La Casa del Habano to światowa sieć sklepów z największym wyborem cygar firmowanych przez Habanos SA, wyłącznego dystrybutora cygar produkowanych na Kubie. Każdy z nich charakteryzuje wyjątkowy klimat oraz obsługa na najwyższym poziomie. Wiele salonów udostępnia możliwość degustacji cygar w Cigar Lounge. La Casa del Habano to najszersza na rynku oferta cygar Habanos, dostępność specjalnych edycji, takich jak: Edición Limitada, Gran Reserva, Reserva, LCDH Releases, Anejados czy Edición Regionales. Każdy sklep zapewnia odpowiednie warunki przechowywania cygar w specjalnych humidorach typu walk-in. Na całym świecie znajduje się ponad 140 sklepów La Casa del Habano, dwa z nich zlokalizowane są w Polsce, a dokładniej w Warszawie i Krakowie.

Habanos Specialist

Habanos Specialist został opracowany przez firmę Habanos, S.A. i wdrożony przez jej wyłącznych dystrybutorów na lokalnych rynkach. Jest to kategoria przyznawana przez Dystrybutora sprzedawcom detalicznym, pomagając w ten sposób promować kulturę Habano, a także prestiż naszych marek i naszego produktu: najlepszego tytoniu na świecie. Każdy punkt sprzedaży uhonorowany tym wyróżnieniem, posiada szeroki asortyment cygar kubańskich, wraz z edycjami specjalnymi (Limited Editions, Regional Editions, Reserva, Gran Reserva, Anejados Editions, HS Editions) dostępnymi wyłącznie dla uczestników programu. Habanos Specialist to zapewnienie o odpowiednich warunkach i ekspozycji przechowywanych cygar, a w szczególności o obecności na miejscu wykwalifikowanej kadry pracowników. Wszystkie powyższe aspekty są systematycznie kontrolowane. Certyfikat jest przyznawany na okres jednego roku kalendarzowego, o czym informuje umieszczona w widocznym miejscu naklejka.
Tym wyróżnieniem mogą pochwalić się: lista miejsc

Habanos Lounge

Habanos Lounge i Habanos Taras to kolejne koncepcje, które pomagają promować cygarowe lokalizacje na wysokim poziomie. Pierwsza z nich odnosi się do możliwości delektowania się Habano w pięknym wnętrzu, które na przykład przez swoje rozmiary nie mogło zostać Habanos Specialist. Kolejna koncepcja kierowana jest dla wszystkich aficionados, który uwielbiają palić cygara na świeżym powietrzu. Entuzjaści cygar w tych miejscach będą mogli cieszyć się wyborem kubańskich cygar i łączyć je z wyselekcjonowanymi alkoholami, koktajlami czy aromatyczną kawą. Również i tutaj nie możemy zapomnieć o serwisie na wysokim poziomie. Przeszkolone przez nas osoby pomogą wybrać odpowiednie cygaro zarówno dla zaawansowanego jak i początkującego aficionados.

Habanos Point

Habanos Point to najnowsze wyróżnienie dla sklepów specjalistycznych. Tytuł jest przyznawany od 2011 roku dla miejsc, które przekonują swoim asortymentem, kompetencjami i wiedzą na temat kubańskich cygar. Habanos point wyodrębnia specjalistyczne sklepy ze starannie wyselekcjonowaną gamą produktów Habanos. Profesjonalnie przechowywane cygara w humidorach o optymalnych warunkach jest oczywiste. Wszystkich sklepom zapewniamy szkolenie, profesjonalne szkolenie