Kontrola jakości

Kontrola jakości

Każde opakowanie oraz każde cygaro zamawiane w serwisie www.premiumcigars.pl przed dostarczeniem do odbiorcy przechodzi certyfikowany proces kontroli jakości.

W magazynie głównym wyłącznego importera cygar Habanos w Polsce w specjalnej powołanej komórce kontroli jakości każde pudełko lub opakowanie, a także cygara w tubie, są otwierane i weryfikowane co do jakości w celu zapewnienia najwyższego standardu dostawy do klienta oraz wykluczenia ewentualnych uszkodzeń które mogłyby powstać w transporcie dostawy importowej do kraju. W otwartych opakowaniach przed ich ponownym zamknięciem umieszczany jest certyfikat potwierdzający kontrolę jakości. Zamknięte ponownie pudełka i opakowania zaklejane są minimum dwoma banderolami importera samoniszczącymi się w wypadku ich naruszenia.

Odbiorców zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z serwisem na etapie zamówienia w celu wyjaśnienia wszelkich kwestii związanych z jakością i cygarami. Na życzenie klienta dostarczamy zdjęcia dostarczanych towarów w opakowaniach przed ich wysłaniem. W wypadku dokonania zamówień z wyraźną adnotacją o braku kontroli jakości decyzją klienta, zamówienia będzie realizowane w miarę dostępności produktu i zgodnie z regulaminem (tj. brak możliwości reklamacji produktu).

Każda paczka, która znajduje się w naszym magazynie jest opatrzona wszystkimi niezbędnymi elementami potwierdzającymi ich pochodzenie. W dowolnym momencie możecie je Państwo zweryfikować. W dziale świadectwo oryginalności opisaliśmy jak sprawdzić oryginalność cygar oraz co mówią poszczególne oznaczenia.

Celem naszej firmy jest zapewnienie najwyższej jakości cygar i stałe podnoszenie jakości świadczonych usług. Dbamy o to każdego dnia poprzez przechowywanie cygar w humidorach zapewniających odpowiednie warunki oraz poprzez doskonalenie naszej wiedzy oraz umiejętności. Humidor wyposażony jest w wysokiej klasy nawilżacze oraz urządzenia zapewniające prawidłową cyrkulacje i temperaturę powietrza. Warunki kontrolowane są przez wysokiej jakości higrometry i termometry firmy Testo. Odpowiednia praca magazynu i utrzymanie optymalnych warunków zapewniają doświadczeni pracownicy.

Jeśli macie Państwo wątpliwości dotyczące oryginalności cz jakości produktów prosimy o kontakt na czacie lub przez formularz kontaktowy.