OLD HAVANA – CH ZŁOTE TARASY

Old Havana Cigar Shop - CH Złote Tarasy

Telefon: +48 791-603-497
Email: zlotetarasy@premiumcigars.pl
Adres: ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Sobota  9:00 – 22:00, Niedziela (handlowa)  9:00 – 21:00

OLD HAVANA cigars & accessories Złote Tarasy to salon cygar usytuowany w Galerii Handlowej Złote Tarasy w samym centrum Warszawy. Oferujemy ogromny wybór cygar kubańskich (Cohiba, Montecristo, Romeo y Julieta, Partagas…), potężną selekcję cygar Davidoff oraz markowe, eleganckie akcesoria do cygar (humidory, etui, obcinarki, zapalniczki i popielnice). Ponadto na naszych półkach znajdą Państwo alkohole klasy premium (Cognac, Porto, Whisky, Grappa, Rumy). Pomieszczenie, w którym przechowywane są cygara to wykonany z drewna cedrowego humidor typu Walk-in, ze ściśle kontrolowaną temperaturą i wilgotnością powietrza. Przyjazny i profesjonalny zespół Doradców, wprowadzi każdego zainteresowanego w fascynujący świat cygar. Serdecznie zapraszamy!

OLD HAVANA to sieć firmowych salonów Premium Cigars rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Charakterystyczne dla każdego salonu humidory typu Walk-in mieszczą pełną ofertę dostępnych w naszym kraju cygar kubańskich i cygar Davidoff (Dominikana). Old Havana to także markowe akcesoria do cygar od renomowanych producentów i znakomita selekcja alkoholi premium.


Habanos Specialist – tym zaszczytnym tytułem przyznawanym przez Habanos SA zostały wyróżnione wszystkie salony cygar Old Havana cigars&accessories i Old Havana cigar shop & lounge. „Habanos Specialist” to specjalny znak towarowy zastrzeżony dla specjalistycznych sklepów tytoniowych, które wyróżniają się poprzez swój asortyment, kompetencje i pasję do produktów Habanos. Certyfikat to w pierwszej kolejności gwarancja oryginalności pochodzenia wszystkich cygar kubańskich znajdujących się w humidorach. To również dostępność asortymentu limitowanych cygar i nowości oraz wysoce wykwalifikowana kadra Doradców Klienta.