OLD HAVANA – CH MANUFAKTURA

Old Havana Cigar Shop - CH Manufaktura

Telefon: +48 790-802-296
Email: manufaktura@premiumcigars.pl
Adres: ul. Jana Karskiego 5, 91-071 Łódź
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Sobota  10:00 – 22:00, Niedziela (handlowa)  10:00 – 21:00

OLD HAVANA cigars & accessories Manufaktura to salon cygar usytuowany w samym sercu Łódzi, w centrum kulturalno-rozrywkowo-handlowym Manufaktura. Największa w mieście selekcja cygar kubańskich, takich marek jak: Cohiba, Montecristo, Romeo y Julieta, Partagas, Bolivar, Hoyo de Monterrey oraz ogromna selekcja cygar Davidoff. Eleganckie akcesoria cygarowe od najlepszych producentów: humidory, etui, popielnice, obcinarki i zapalniczki. Przestronny, profesjonalnie wykonany humidor typu Walk-in ze ściśle kontrolowaną temperaturą i wilgotnością, przyjazny i profesjonalny zespół Doradców oraz doskonała jakość oferowanego towaru o potwierdzonym oryginalnym pochodzeniu. Serdecznie zapraszamy!

OLD HAVANA to sieć firmowych salonów Premium Cigars rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Charakterystyczne dla każdego salonu humidory typu Walk-in mieszczą pełną ofertę dostępnych w naszym kraju cygar kubańskich i cygar Davidoff (Dominikana). Old Havana to także markowe akcesoria do cygar od renomowanych producentów i znakomita selekcja alkoholi premium.


Habanos Specialist – tym zaszczytnym tytułem przyznawanym przez Habanos SA zostały wyróżnione wszystkie salony cygar Old Havana cigars&accessories i Old Havana cigar shop & lounge. „Habanos Specialist” to specjalny znak towarowy zastrzeżony dla specjalistycznych sklepów tytoniowych, które wyróżniają się poprzez swój asortyment, kompetencje i pasję do produktów Habanos. Certyfikat to w pierwszej kolejności gwarancja oryginalności pochodzenia wszystkich cygar kubańskich znajdujących się w humidorach. To również dostępność asortymentu limitowanych cygar i nowości oraz wysoce wykwalifikowana kadra Doradców Klienta.