Habanos Lounge i Habanos Terrace

Habanos Lounge

Dzięki La Casa del Habano oraz Habanos Specialist naszej firmie udało się wdrożyć jednolite standardy obowiązujące na całym świecie. Kolejnymi koncepcjami marki Habanos są Habanos Lounge i Habanos Terrace. Ich celem jest stworzenie i promowanie cygarowych lokalizacji na wysokim poziomie.
Pierwsza z nich odnosi się do możliwości delektowania się Habano w pięknym wnętrzu, które na przykład przez swoje rozmiary nie mogło zostać Habanos Specialist Kolejna koncepcja dedykowana jest dla wszystkich aficionados, który uwielbiają palić cygara na świeżym powietrzu. Entuzjaści cygar w tych miejscach będą mogli cieszyć się wyborem kubańskich cygar i łączyć je z wyselekcjonowanymi alkoholami, koktajlami czy aromatyczną kawą.
Również i tutaj nie możemy zapomnieć o serwisie na wysokim poziomie. Przeszkolone przez nas osoby pomogą wybrać odpowiednie cygaro zarówno dla zaawansowanego jak i początkującego aficionados.
Tytuły "Habanos Lounge" czy "Habanos Terrace" mają być swego rodzaju gwarancją dla aficionado. Dlatego też, aby uzyskać ten tytuł, należy spełnić określone wymagania. Najważniejszym kryterium jest stworzenie przyjaznego miejsca dla aficionados. Kolejnym z nich jest dobrze zaopatrzony humidor oraz cygara utrzymane w właściwej kondycji. Przynajmniej połowa asortymentu musi składać się z cygar Habanos. Również i w tym przypadku zapewniamy odpowiedni dostęp do selekcji cygar oraz szkolenia dla personelu, który będzie służył pomocą gościom w wyborze i obsłudze cygar.

Enoteka Pergamin

Telefon: +48 797-705-515
Email: restauracja@enotekapergamin.pl
Adres: ul. Grodzka 39, 31-001 Kraków
Godziny otwarcia: Codziennie 11:00 - 22:00