O nas

Rok 2005 to dla nas oraz dla wszystkich miłośników boskiego dymu bardzo ważna data. W tym bowiem roku Firma Premium Cigars rozpoczęła swoją działalność jako wyłączny importer cygar kubańskich do Polski. Od samego początku, od pierwszego dnia swojej działalności dokładamy wszelkich starań aby szerzyć kulturę palenia cygar, służyć swoja wiedzą i doświadczeniem, dbać o jakość i dostępność naszych produktów, a przede wszystkim – i to jest nasza misja – zaspokoić wymagające potrzeby naszych klientów.

Wychodząc naprzeciw polskim Aficionados otworzyliśmy pierwszy w Warszawie i jedyny na tamten czas w Polsce cigar lounge pod brandem La Casa del Habano, należącym do światowej sieci salonów firmowych Habanos SA. Pozytywny odbiór zmotywował nas do otworzenia drugiego cigar lounge La Casa del Habano tym razem w Krakowie, gdzie z roku na rok powiększa się rzesza miłośników cygar i naszych przyjaciół.

Premium Cigars to również sklepy Old Havana Cigars&Accessories, które nasi goście znajdą w galeriach handlowych oraz w centrach największych miast. Wszystkie sklepy służą profesjonalnym doradztwem oraz fachową wiedzą zarówno dla początkujących jak i doświadczonych miłośników cygar. Jesteśmy dumni z tego, że każdy nasz sklep przeszedł pozytywną weryfikację, dzięki czemu możemy pochwalić się tytułem Habanos Specialist, przyznawanym wyłącznie najlepszym z najlepszych.

Kolejne lata działalności firmy przyniosły zupełnie nową i bardzo oczekiwaną przez nas współpracę z drugim co do wielkości i renomy producentem cygar, grupą Oettinger Davidoff. Dzięki temu nasze bogate portfolio poszerzyło się o cygara klasy premium pochodzące z Dominikany, Nikaragui oraz Hondurasu. Davidoff to nie tylko najwyższej jakości cygara, ale również oryginalne, perfekcyjnie wykonane akcesoria. Owocem współpracy między Premium Cigars a Oettinger Davidoff jest pierwszy w Polsce salon Davidoff of Geneva połączony z Cigar Lounge, jedyne takie miejsce w Polsce gdzie podczas codziennych zakupów w CH Posnania, nasi goście, nie wychodząc z galerii, mogą zapomnieć o codzienności i spędzić długie chwile ze swoim ulubionym cygarem.

Nasza firma to głównie najwyższej jakości, ręcznie wytwarzane cygara, akcesoria, ale także najwyższej jakości alkohole, które dobieramy do naszego portfolio w taki sposób, aby bezkompromisowo komponowały się z oferowanymi przez nas cygarami. Możemy pochwalić się wyłączną dystrybucją koniaku A.de Fussigny oraz uchodzącym za najlepsze na świecie porto Taylor’s. Pełna selekcja dostępna jest w każdym naszym sklepie, a Cigar Lounge stwarza idealną wręcz okazję do ich spróbowania (oczywiście w połączeniu z cygarem).

Od lat zajmujemy się szerzeniem kultury palenia cygar nie tylko w naszych sklepach ale również współpracujemy z szeregiem wyspecjalizowanych dystrybutorów oraz bezpośrednio z odbiorcami detalicznymi, a także z sektorem HoReCa. Wszędzie, gdziekolwiek jesteśmy obecni z naszą ofertą, wszyscy nasi pracownicy, ambasadorowie marek, zawsze dokładają wszelkich starań, aby dbać o produkt z należytą uwagą i szacunkiem, szerzyć wiedzę, słuchać klienta i stwarzać piękną atmosferą do długich rozmów z cygarem i z przyjaciółmi.

Zespół Premium Cigars