Szkolenia i degustacje

Od pierwszego dnia naszej działalności dokładamy wszelkich starań aby szerzyć kulturę palenia cygar, służyć swoja wiedzą i doświadczeniem. Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby wyspecjalizowanych dystrybutorów, odbiorców detalicznych, klientów biznesowych, a także sektora HoReCa przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych szkoleń i degustacji dopasowanych do Państwa potrzeb. Ich celem jest przekazywanie profesjonalnej wiedzy oraz odkrywanie nowych doświadczeń sensorycznych. Ich poziom dopasowany jest do indywidualnych potrzeb uczestników, a szkolenia prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani trenerzy. Nasi Partnerzy i Goście naszych sklepów moją liczyć na nasze wsparcie w każdym momencie.

Na terenie całej Polski realizujemy następujące szkolenia oraz degustacje

HoReCa

Szkolenie dedykowane pracownikom sektorów hotelarskiego oraz gastronomicznego. Podczas szkolenia przekazujemy kompleksową wiedzę na temat cygar ze szczególnym uwzględnieniem serwisu cygarowego oraz łączenia cygar z napojami alkoholowymi oraz bezalkoholowymi.

Punkty detaliczne

Zajęcia przeznaczone dla wyspecjalizowanych dystrybutorów oraz mniejszych punktów sprzedaży. Podczas treningu równy nacisk kładziemy na przekazanie wiedzy cygarowej, przechowywanie oraz sprzedaż cygar ze szczególnym uwzględnieniem cross sellingu.

Szkolenia indywidualne

To treningi, który oferujemy odbiorcom indywidualnym oraz biznesowym. Jego zakres dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. Bardzo często prezentacja podstaw wiedzy cygarowej łączona jest z degustacją starzonych alkoholi. Dużą uwagę zwracamy na przekazywanie informacji o przechowywaniu cygar oraz o rytuale palenia cygar tj. ich poprawne otwarcie i odpalenie.

Eventy i degustacje

To najlepszy pomysł na urozmaicenie wydarzeń firmowych, jubileuszów czy festiwali. To zupełnie inna forma spędzenia wspólnego czasu i zdobywania wiedzy. Podczas takiego wydarzenia stawiamy na interakcje z jego uczestnikami. Co oczywiste naszym celem jest szerzenie kultury palenia cygar, ale podczas takich spotkań oprócz przekazywania wiedzy staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na jak najwięcej pytań uczestników.