Cygara DIPLOMATICOS dostępne w Polsce!

Z radością informujemy, że w ofercie naszych salonów cygar i klubów cygarowych, pojawiła się nowa marka kubańskich cygar z portfolio Habanos

Diplomaticos No.2 – jedno z najbardziej poszukiwanych cygar formatu Piramides, kubańska supergwiazda, potężna i złożona o długości 156 mm i pierścieniu 52.

Diplomaticos jest młodą marką Habanos, powstałą w 1966 roku, jako alternatywna linia dla cygar Montecristo. Pierwsza marka kubańskich cygar, stworzona po rewolucji i dostępna w sprzedaży publicznej. Montecristo i Diplomaticos produkowane są w fabryce José Martí w Hawanie i posiadają ten sam system numeracji formatów, od 1 do 5. Cygara początkowo dostępne jedynie na rynku francuskim, dziś znane są na całym świecie dzięki doskonałej konstrukcji i bogatej palecie smaków. Charakteryzują się mocą średnią do pełnej, w trakcie degustacji wyczuwalne są aromaty dębowe oraz kawa i przyprawy. Bardzo złożone cygaro, zmieniające kilkukrotnie profile smakowe w trakcie degustacji. Wszystkie cygara Diplomaticos są zwijane całkowicie ręcznie, z całych liści tytoniu (Tripa Larga), pochodzących z regionu Vuelta Abajo na Kubie.

DIPLOMATICOS NO.2

Format: Piramides  Rozmiar: 2,0 x 15,6 cm

Moc: średnia do pełnej  Opakowanie: 25szt.

Pochodzenie: Kuba

 

Cygara dostępne w sieci salonów:

ŁW – Premium Cigars

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl