Davidoff Winston Churchill Limited Edition 2019

Davidoff w swojej misji dostarczania doświadczeń smakowych z różnych części świata, wprowadza wyjątkową edycję cygar. Po udanym wydaniu serii Winston Churchill „The Original Collection” w 2014 roku i dużym sukcesie bardziej intensywnej linii „The Late Hour” – z pierwszą w branży, wyjątkową mieszanką liści dojrzewających w beczkach po szkockiej whisky, Master Blenderzy w Davidoff podjęli wyzwanie stworzenia kolejnej złożonej mieszanki tytoni, pochodzących z kilku regionów.

Winston Churchill był wędrowcem, odkrywcą i podróżnikiem. Najpierw jako korespondent, a następnie jako przywódca, cały czas poszerzał horyzonty poznając nowe miejsca, nowe kultury. To wszystko niewątpliwie dodało charakteru i kolorytu jego postaci. Bogactwo świata miało taki sam wpływ na powstanie najnowszego limitowanego cygara w kolekcji Winstona Churchilla.

Davidoff Winston Churchill Limited Edition 2019  zawierają wyselekcjonowane tytonie z trzech różnych regionów: Dominikany, Meksyku i Nikaragui. Grafika przedstawiona na pudełkach cygar odzwierciedla niektóre z kluczowych miejsc w życiu Sir Winstona Churchilla, miasta takie jak Londyn i Waszyngton, które wykreowały postać dowódcy i męża stanu oraz miejsca jak Marrakesz, które zainspirowały jego sztukę.

Piękne, inspirowane skórą opakowanie zawiera wyjmowaną drewnianą tacę i pakiet nawilżający Boveda, dzięki czemu aficionados mogą wyruszyć w dalszą podróż ze swoimi ulubionymi cygarami.

Wielowarstwowe nuty drzewne i ziemiste na starcie, wkrótce stają się słodkie i pikantne, następnie przechodzą w kremowość z eleganckimi nutami kawy i orzechów. Cygaro zamykają bogate aromaty drewna i skóry, uzupełnione słonym karmelem.

Piękne, ekstremalnie zrównoważone Robusto, które zabiorą aficionados w ekscytującą podróż zmysłów.

Cygara oferowane są w formacie Robusto, w pudełkach po 10 sztuk.  Wydana została ograniczona ilość pudełek, jedynie 8000.

 

Format: Robusto

Długość: 127 mm

Średnica: 20 mm (ring 50)

Moc: Pełna

Pokrywa: Dominican Republic

Owijacz:  Mexico – Negro San Andres

Wkładka: Dominican Republic – Piloto Mejorado Visus / Criollo Seco / San Vicente Mejorado Visus
Nicaragua – Esteli Visus / Semilla A Visus

Czas palenia: ~60 min

 

Cygara Davidoff Winston Churchill Limited Edition 2019 dostępne są (ograniczona liczba pudełek) w firmowym salonie Davidoff – Davidoff of Geneva oraz sieci salonów Old Havana.

ŁW – Premium Cigars

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl