Davidoff YEAR of the PIG – LIMITED EDITION

Po raz siódmy Davidoff Cigars przygotował unikatowe cygaro z okazji chińskiego Nowego Roku. Aby zachwycić podniebienia aficionados na całym świecie, obchodząc chiński Rok Świni, przedstawiamy nową limitowaną edycją ekskluzywnych cygar Davidoff  YEAR of the PIG  Limited Edition!

Rok 2019 to chiński Rok Świni, czyli świętowania szczęścia i bogactwa ostatniego z dwunastu zwierząt w chińskim zodiaku. Zwierzę to jest zadowolone z życia, cokolwiek robi, stara się cieszyć codzienną egzystencją, wygodą oraz zmysłowymi przyjemnościami. Do jego negatywnych cech zalicza się z kolei trudność z kontrolowaniem własnych namiętności. Urodzeni w tym roku mają naturalny talent do sukcesu, wkładają całą energię w to co robią, a przebywanie w ich towarzystwie potencjalnie sprzyja realizacji własnych wyznaczonych celów. Kiedy są w pokoju, atmosfera się rozjaśnia – zupełnie jak podczas zapalania dobrego cygara Davidoff.

Davidoff Year of the Pig to 10 cygar w formacie Gran Toro (23 x 152 mm), zakończonych dumnie wyglądającym ogonkiem tzw. pig tail. Błyszczący i tłusty liść pokrywowy pochodzący z Dominikany, odpowiedzialny jest za kremowe nuty z pieprznymi i dębowymi niuansami. Owijacz (Sumatra) z Meksyku i starzony tytoń użyty do wkładki (San Vicente Ligero, San Vicente Mejorados Visus, Piloto Visus, Piloto Volado and Yamasá Visus) z Dominikany, tworzą wyrafinowane i niezwykle złożone doznania smakowe. Aromaty skóry, pieprzu, prażonych orzechów laskowych, drewna dębowego i świeżych przypraw zachwycą każde podniebienie.

Ta limitowana edycja ograniczona jest do 9 300 pudełek na cały świat! Cygara zapakowane w prestiżowe, bogato zdobione, inspirowane stylem azjatyckim czerwone pudełka, z pewnością staną się kolekcjonerskim rarytasem. Na pudełku naniesiony został symbol Świnki, po przez prostą i elegancką ikonę graficzną wykonaną w złocie. W pudełku znajduje się również papierowa wkładka z historią chińskiego Roku Świni.

Limitowana edycja cygar „Year Of The Pig” – dostępna w salonach cygar:

Davidoff of Geneva

Old Havana cigar shop & lounge

Old Havana cigars & accessories

ŁW – Premium Cigars

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl