Ekskluzywna edycja – Davidoff Oro Blanco

Oro Blanco to najbardziej wyjątkowe cygara, jakie Davidoff kiedykolwiek stworzył. Ekskluzywne cygaro, za stworzeniem i wydaniem którego stoi nie kto inny jak  Master Blender Davidoff – Eladio Diaz.

Cygara Oro Blanco składają się z najrzadszego tytoniu zebranego w latach 2000-2001 na jednej z najbogatszych gleb w całej Republice Dominikańskiej, gdzie rzeki Mao, Gurabo i Yaque Del Norte przepływają przez strefę Mao. Po ponad 12-letnim starzeniu cygara są zwijane tylko przez najbardziej wykwalifikowanych torcedores w fabryce Davidoffa, każdy z nich posiada min. 15-letnie doświadczenie. Po zwinięciu cygara następuje dodatkowy rok starzenia, w którym każde cygaro jest sprawdzane i zatwierdzane przez Master Blendera Eladio Diaz.

Oro Blanco są dostępne w luksusowym, eleganckim drewnianych pudełku z pojedynczym cygarem w środku i z przesuwaną pokrywą. Na każdym cygarze i pudełku widnieje podpis Eladio Diaz.

Davidoff ORO BLANCO

Format: Toro

Długość: 152 mm

Pierścień: 54 / 22 mm

Moc:  Średnia do pełnej

Czas palenia: ~75 min

Pochodzenie: Dominikana

Davidoff Oro Blanco to cygara niezrównanie wyważone i wyrafinowane. Zapraszamy do odkrycia jego walorów i spędzenia pięknie wypełnionego czasu.

Cygara dostępne są w bardzo limitowanej liczbie w firmowych salonach: Davidoff of Geneva , Old Havana oraz w dystrybucji.

 

Premium Cigars [04.10.2019]

ŁW

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl