Etui na cygara i akcesoria Adorini

577,15 zł
Brutto

Etui Adorini na cygara oraz akcesoria cygarowe. Niezwykle przydatne akcesorium, w którym zmieścimy wszystko czego potrzebujemy podczas degustacji cygar.

Wymiary zewnętrzne
215 x 165 x 55mm

Czarna torba na cygara i akcesoria cygarowe firmy Adorini to idealne akcesorium, które ochroni Twoje cygara podczas podróży. Etui wykonano z wysokiej jakości czarnej skóry i wykończono czerwonymi przeszyciami. Torba zamykana jest na wytrzymały zamek błyskawiczny. Przestrzenne wnętrze torby zostało zaprojektowane, aby pomieścić obcinarkę do cygar, zapalniczkę oraz długopis lub PerfecDraw. Oddzielna kieszeń na cygara zmieści do siedmiu cygar w formacie Churchill, które zabezpiecza skórzana klapa na magnetyczne zapięcie. Kompaktowa torba z łatwością zmieści się w Twoim plecaku czy aktówce. Zabierając torbę wypełnioną cygarami nie zapomni o dodatkowym nawilżaczu.

Adorini to znana na całym świecie marka produkująca akcesoria do cygar. Została założona w 1999 roku. Akcesoria firmy Adorini znane są z wysokiej jakości wykonania oraz niezawodności. Łączą ze sobą najwyższej jakości materiały i innowacyjne wzornictwo.

4