HABANOS SPECIALIST – Polska

Habanos Specialist jest projektem stworzonym przez Habanos SA, wdrażanym przez jego wyłącznych przedstawicieli na odpowiednich rynkach. Koncepcja „Habanos Specialist“ została po raz pierwszy wprowadzona w Wielkiej Brytanii. W 2004 roku rozpoczęło się adaptowanie tej koncepcji na rynek niemiecki przez 5TH Avenue (przyp. Globalny dystrybutor produktów Habanos SA), którą później przyjęła Szwajcaria i kraje Beneluksu. W 2014 roku udało nam się skutecznie wdrożyć tę koncepcję w Polsce.

Certyfikat Habanos Specialist przyznawany jest wyróżnionym sprzedawcom detalicznym i ma na celu promocję kultury Habano oraz ciągłe poszerzanie asortymentu i świadomości kubańskich marek. To przede wszystkim uznawany na całym świecie wyznacznik jakości, gwarantujący oryginalne pochodzenie oferowanych cygar.

Każdy punkt sprzedaży uhonorowany tym wyróżnieniem, posiada szeroki asortyment cygar kubańskich wraz z edycjami specjalnymi (Limited Editions, Regional Editions, Reserva, Gran Reserva, Anejados Editions, HS Editions), dostępnymi wyłącznie dla uczestników programu. Odpowiednie warunki i ekspozycja przechowywanych cygar, a w szczególności obecność na miejscu wykwalifikowanej i przeszkolonej kadry pracowników to elementy jakie spełnia każdy certyfikowany lokal.

Wszystkie powyższe aspekty są systematycznie kontrolowane przez Habanos SA oraz wyłącznych importerów odpowiedzialnych za poszczególne rynki krajowe. Każdy lokal biorący udział w programie zostaje odznaczony Certyfikatem, umieszczonym w widocznym miejscu. Tytuł Habanos Specialist jest przyznawany na okres jednego roku kalendarzowego, o czym informuje umieszczona w widocznym miejscu naklejka. Po odpowiedniej weryfikacji standardów punkt sprzedaży automatycznie zostaje w programie na kolejny rok.

Aktualnie na całym świecie jest ponad 500 punktów (!) tytułujących się Habanos Specialist.

Z dumą informujemy, iż wszystkie nasze salony cygar Old Havana posiadają aktualne certyfikaty na rok 2018:

Old Havana cigars & accessories GALERIA MOKOTÓW

Old Havana cigars & accessories ZŁOTE TARASY

Old Havana cigars & accessories MANUFAKTURA

Old Havana Cigar Shop & Lounge WROCŁAW

Kluby cygarowe La Casa del Habano WARSZAWA oraz La Casa del Habano KRAKÓW z założenia spełniają wszystkie wytyczne programu Habanos Specialist, będąc lokalami firmowymi Habanos SA.

Prowadzisz sklep z cygarami i jesteś zainteresowany uczestnictwem w programie Habanos Specialist? Napisz do nas przez formularz kontaktowy!

ŁW – Premium Cigars

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl