Kontakt

Premium Cigars Sp. z o.o. – Biuro Handlowe
ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
email: biuro@premiumcigars.pl

 

Marketing
tel.: +48 790-802-950
email: l.wazynski@premiumcigars.pl

 

Premium Cigars Sp. z o.o.
ul. Grodzka 7, 31-006 Kraków
NIP: 6762304405
KRS: 0000243505
Kapitał zakładowy: 100 000 PLN
Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście


Zgadzam się na otrzymywanie informacji marketingowych


Ambasadorzy marki Premium Cigars

Region TRÓJMIASTO

Edward Sasin

e.sasin@premiumcigars.pl

(+48) 790-802-850

Region KRAKÓW – WROCŁAW

Artur Mej

a.mej@premiumcigars.pl

(+48) 537-333-440

Region WARSZAWA

Marek Pecho

m.pecho@premiumcigars.pl

(+48) 695-915-306

 

Marcin Golichowski

m.golichowski@premiumcigars.pl

(+48) 530-730-781

 

Region POZNAŃ

Adam Durski

a.durski@premiumcigars.pl

(+48) 790-802-850

 

                                                                      

 

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl