Montes Ubrique – Etui na cygara

Cygara to produkt wyjątkowo delikatny, niezwykle wrażliwy na otaczające go warunki. Dlatego samo transportowanie cygar jest równie istotne co ich przechowywanie. Ręcznie wykonane produkty marki Montes są wynikiem procesu wytwarzania, w którym przyjazne środowisko i wysokiej jakości surowce są przekształcane w ekskluzywne i innowacyjne projekty, będące jednocześnie doskonałą ochroną dla Twoich cygar.

Etui na cygara Montes z rodzinnej manufaktury w Ubrique

Ubrique to miejscowość w Andaluzji w Hiszpanii, będąca jednym z kilku w Europie historycznych ‘zagłębi’ rzemieślniczym wyspecjalizowanych w wytwarzaniu produktów ze skóry tzw.: ‘Ubrique Leather’. W niewielkim miasteczku w licznych manufakturach wytwarzane są od wieków wszelkiego rodzaju produkty ze skóry, a dzisiaj przede wszystkim torebki na zlecenie znanych światowych domów mody min. LV, Dolce Gabbana, Gucci itp..

    

Ubrique – Andalusia (South Spain)/”Sekretna stolica ekskluzywnej skóry”

Ivan Montes, osoba pochodząca z Ubrique, nie mająca pierwotnie styczności z rzemiosłem skórzanym, całą karierę zawodową oraz pasję poświęcił światu cygar. Min. przez 12 lat był Dyrektorem Generalnym Davidoff of Geneva dla rynków Hiszpanii i Portugalii. Jako zapalony aficionado, przez wiele lat korzystający prywatnie z akcesoriów cygarowych, postanowił pozostawić swoją karierę korporacyjną i założyć firmę, która tworzyłaby skórzane opakowania na cygara, wytwarzane ręcznie, z najwyższej jakości skóry połączonej z naturalnych składników nie zakłócających aromatu cygara.

   

Dlaczego etui na cygara marki Montes to wyjątkowy produkt?

  • Wytwarzane są ręcznie w hiszpańskiej manufakturze w Ubrique (ponad 90% produktu dostępnego na runku to maszynowa produkcja z krajów dalekiego wschodu)
  • w 100% naturalna skóra, selekcjonowany materiał surowy (skóra bez skaz fizycznych);
  • w 100% naturalny, długotrwały proces garbowania skóry (bez użycia powszechnie stosowanych przemysłowych środków chemicznych)
  • w 100% naturalny proces farbowania skóry – z użyciem wyłącznie naturalnych (nie stosowanych już powszechnie) pigmentów w szczególności z kory z dębu korkowego (beżowy), kebraczo (drzewo Am. Pd.) – zielony/szary, mimozy – żółty, kasztanu – brązowy; itp.
  • etui, w celu uzyskania maksymalnej szczelności nie jest zszywane a stapiane,
  • ręczne wykonawstwo zapewnia maksymalną szczelność etui po jego zamknięciu;

  

Barwniki pochodzą wyłącznie z naturalnych pigmentów

Idea produktu została pomyślana tak aby aficionados mogli utrzymywać swoje cygara w pełni naturalnym opakowaniu, które nie interferuje (szczególnie przez chemiczne farbowanie) z wraperem i zapewnia maksymalnie długi okres przechowywania cygara.

Pełny asortyment marki Montes – dostępny w sieci naszych salonów:

La Casa del Habano Warszawa

La Casa del Habano Kraków  

Old Havana Warszawa – Złote Tarasy

Old Havana Warszawa – Galeria Mokotów

Old Havana Cigar Shop & Lounge – Wrocław

Old Havana Łódź – Manufaktura

Davidoff Of Geneva Cigar Shop & Lounge – Posnania

Zapraszamy!

Premium Cigars [09.03.2020]

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl