Old Havana Galeria Mokotów – NOWA ODSŁONA!

Z początkiem czerwca 2018 roku, z dumą i radością zaprezentowaliśmy nową koncepcję warszawskiego salonu Old Havana cigars & accessories.

Cały lokal został gruntownie przebudowany – począwszy od frontowej witryny, oświetlenia, podłogi, zabudowy meblowej, aż po całkowicie nowy humidor i system klimatyzacji.

To właśnie serce Old Havany – Humidor Walk-in, szczelne pomieszczenie o ściśle kontrolowanej temperaturze i wilgotności powietrza, zostało tak zaprojektowane, aby na wykonanych z drewna cedrowego półkach, nasze cygara odpoczywały w idealnych warunkach. Parametry powietrza wewnątrz pomieszczenia są skrupulatnie kontrolowane.

Zwiększona została powierzchnia wystawowa – przeznaczona na akcesoria cygarowe. Swobodne rozmieszczenie całego spektrum akcesoriów w witrynach czy w przeszklonej ladzie, zdecydowanie zwiększa komfort poszukiwań.

Efektowna prezentacja wachlarza alkoholi, zachęca do zapoznania się z ofertą oraz nadaje wnętrzu kolorytu.

Nowy, bardziej nowoczesny design salonu to w szczególności ponadczasowe kolory ciepłego drewna i szlachetnej stali, klimatyczne oświetlenie, a także dużo atrakcyjniejsza ekspozycja asortymentu. To wszystko pozwala przenieść naszych klientów do świata, w którym wraz z najlepszym produktem – otrzymają wyjątkowy standard spędzonego tutaj czasu.

Do zobaczenia w Old Havana!

CH Galeria Mokotów -I piętro

ul.Wołoska 12, 03-675 Warszawa

tel.: +48 790-802-228

email: galeriamokotow@premiumcigars.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Czwartek  10:00 – 22:00
Piątek – Sobota  9:00 – 22:00
Niedziela  10:00 – 21:00

ŁW – Premium Cigars

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl