Pierwszy w Polsce HABANOS LOUNGE!

Polscy miłośnicy i entuzjaści cygar mają kolejny powód do świętowania. Królewskie miasto Kraków wzbogaciło się o drugie miejsce, gdzie wśród szerokiej selekcji cygar premium można cieszyć się wspaniałym Habano. Po otwarciu La Casa del Habano w 2016 roku w historycznej stolicy Polski przyszedł czas na pierwszy w Polsce Habanos Lounge!

Miejsce to znajduje się w jednej z najlepszych krakowskich restauracji, przy ulicy Grodzkiej na odcinku Drogi Królewskiej prowadzącej z Rynku Głównego na Wawel. Enoteka Pergamin, znana z bezkompromisowej kuchni, szerokiego wyboru wyśmienitych win, alkoholi wysokoprocentowych i koktajli serwowanych przez profesjonalny i przyjazny personel, oferuje ponad 60 różnych formatów kubańskich ręcznie zwijanych cygar, edycje limitowane dostępne jedynie w punktach rekomendowanych przez Habanos SA.

Restauracja Enoteka Pergamin, ul. Grodzka 39, Kraków

Cigar Lounge znajduje się w podziemnej części restauracji obok baru i winoteki.

Jesteśmy niezwykle dumni z nowego miejsca na mapie Polski, gdzie w wyjątkowej atmosferze i z profesjonalną obsługą możemy popularyzować kulturę Habano. Zapraszamy do Krakowa, miasta królów polskich… i najlepszych cygar 😊

Premium Cigars.

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl