Premium Cigars & Ferrari Corsa Baltica 2018 !

To już szósta edycja Ferrari Corsa Baltica  – corocznej imprezy organizowanej przez Ferrari Poland, promującej jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek luksusowych samochodów sportowych.

Czterodniowy rajd [19-22.07], w trakcie którego w miastach znajdujących się na trasie rajdu – w tym roku były to Warszawa-Katowice-Praga-Brno można było podziwiać kilkadziesiąt modeli Ferrari, zrobić zdjęcia czy porozmawiać z ich właścicielami. Wielkie święto dla fanów tych superszybkich aut.

Pierwszy pit-stop rajdu to miejscowość Niemcza, gdzie znajduje się malowniczy obiekt – Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel. W odrestaurowanych zabudowaniach dawnej kuźni, po całym dniu pełnym wrażeń, uczestnicy eventu mieli okazję oddać się przyjemności obcowania z boskim dymem. Kubańskie, ręcznie zwijane cygara to produkt niezwykle dopracowany, każde cygaro posiada swój wyrazisty charakter, głęboką paletę smaków i gwarancję że czas spędzony z nim to niezrównana przygoda. Zupełnie jak w przypadku Ferrari, każda przejażdżka to coś niezwykłego…. W trakcie degustacji cygar, goście dowiedzieli się jak wygląda pełny rytuał palenia oraz dlaczego cygara Habanos są uznawane za najlepsze na świecie.

My natomiast upewniliśmy się, że sportowe samochody i najlepsze cygara pasują do siebie doskonale 🙂

Buona fortuna alla squadra Ferrari!

 

ŁW – Premium Cigars

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl