Rum Love Festiwal 2019

Jest taki jeden weekend w roku, w którym podróż na tropikalne Karaiby zwyczajnie nie ma sensu…

To dwa dni, w których Wrocław staje się wyspą jak wulkan gorącą. Rum Love Festiwal (07-08.06.19) ściąga z całej Polski i z zagranicy miłośników: rumu, najlepszych cygar, egzotycznych cocktaili i niezwykle rytmicznej muzyki. Tegoroczny festiwal to już trzecia edycja, która podobnie jak w zeszłym roku, została zorganizowana w majestatycznym obiekcie, najsłynniejszym dziele wrocławskiego modernizmu – Hali Stulecia.

Ponad 38 stanowisk w środku hali oraz niespełna 500 różnych typów rumu z każdego zakątka globu. Rozległa część zewnętrzna, z dziesiątkami leżaków, mini plażą, trawnikiem, food-courtem i cocktail barem, robiła ogromne wrażenie, a dzięki sprzyjającej słonecznej pogodzie tętniła życiem. Nie mogło oczywiście zabraknąć strefy cygarowej, nad którą objęliśmy patronat. Na wygodnych sofach, z kieliszkiem wybranego rumu, można było zapalić cygaro i odpocząć. Bogata oferta kubańskich cygar Habanos i dominikańskich Davidoff  była dostępna przy stanowisku Premium Cigars. Nasi Ambasadorowie z zaangażowaniem wprowadzali każdego w tajniki rytuału palenia cygar, precyzyjnie dobierając je w zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania odwiedzających. Mogliśmy tu spotkać zarówno znane grono polskich aficionados, jak i początkujących adeptów sztuki palenia cygar. Ci ostatni swoją wiedzę mogli poszerzyć na zorganizowanym bezpłatnie master-class „Cygaro od A do Z”, na którym każdy uczestnik mógł spróbować jednego z najlepiej ocenianych habano: Ramon Allones Specially Selected.

Oczywiście na najbardziej aromatyczny festiwal w Polsce nie mogliśmy nie zabrać rumów, będących w naszej dystrybucji: regionalnych i limitowanych edycji Rum&Cane oraz prawdziwego rzemieślniczego rumu z Grenady: Six Saints. Wyczerpujących odpowiedzi na temat pochodzenia, produkcji i różnic smakowych każdego z nich udzielał Ken Rose – współzałożyciel Crucial Drinks, znany już odwiedzającym z poprzedniej edycji RLF.

Niezwykle cieszymy się z coraz większego zainteresowania naszymi rumami oraz najlepszymi ręcznie zwijanymi cygarami. Rekordowa liczba odwiedzających trzecią edycję festiwalu, w szczególności drugiego dnia imprezy,  świadczy niewątpliwie o rosnącej popularności rumu w naszym kraju. Tłumnie przybyli goście pokazali, jak wielki jest potencjał takich festiwali i jak ogromną pracę trzeba włożyć w ich organizację. Bez wątpienia należy pogratulować organizatorom, właścicielom salonu Black Beard, w którym mieści się Barber Shop oraz sklep z ogromną selekcją starzonych alkoholi. Cały ich zespół stanął na wysokości zadania, zapewniając odwiedzającym szereg atrakcji i czuwając nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem festiwalu. Brawo i do zobaczenia za rok! 😉

ŁW – Premium Cigars

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl