Wyraziste i niepowtarzalne rumy Rum&Cane

Crucial Drinks – specjaliści i pasjonaci pochodzący z branży szkockiej whisky, wykorzystując swoje ogromne doświadczenie, postanowili stworzyć rumy absolutnie prawdziwe i wyraziste. Wyszukując unikatowych beczek z dojrzałym rumem i zachowując wysokie standardy typowe dla produkcji Single Malt Scotch Whisky, tworzą rumy o wyjątkowym charakterze. Tak powstała marka Rum&Cane, starannie wyselekcjonowane rumy dedykowane osobom, które chcą spróbować czegoś nowego i lokalnego. Selekcje rumów z całego świata podzielono na dwie kategorie: „Remarkable Regional Rums” i „Single Barrel Range”.

Pierwsza z nich to wyjątkowy mariaż długo starzonych rumów (od 6 do 20 lat), z różnych gorzelni i regionów. Są to rumy X.O. (Extra Old), które mają na celu uchwycenie charakteru, stylu i terroir, tej części globu w której są produkowane.

Całą serię „Remarkable Regional Rums” tworzy pięć rumów:

SPANISH CARIBBEAN – rum z Kuby i Republiki Dominikany
ASIA PACIFIC – rum z Fidżi i Indonezji
BRITISH WEST INDIES – rum z Trinidad & Tobago i Barbados
CENTRAL AMERICA – rum z Nikaragui i Gwatemali
FRENCH OVERSEAS – rum z Martyniki i Wyspy Reunion.

Kategoria „Single Barrel Range” to niezwykle limitowane rumy, pochodzące z rozlewu pojedynczej beczki z mało znanych destylarni lub wysp. Butelkowane, kiedy osiągną optymalną dojrzałość w beczce. Podobnie jak w przypadku whisky Single Malt, doskonale odzwierciedlają styl destylarni, z której pochodzą. Każda butelka jest numerowana. Ze względu na ograniczoną produkcję (edycja liczy ok.350 -400 butelek), aktualna oferta dostępnych rumów nie jest stała.

Serię „Single Barrel Range” tworzą: JAMAICA XO Rum, SPAIN XO Rum, PANAMA XO Rum, VENEZUELA XO Rum, BARBADOS XO Rum, GUYANA XO Rum, CUBA XO Rum, FIJI XO Rum, GRENADA XO Rum i MAURITIUS XO Rum.

Rum&Cane to autentyczne rumy bez dodatków wzbogacających smak, nie filtrowane na zimno, nie barwione karmelem. Rozcieńczane są do wysokiej objętości alkoholu: 43% (Regional) oraz 46% (Single Barrel), aby zachować kompletny charakter destylatów.

Wyłącznym importerem produktów Rum&Cane na rynek polski, jest firma Premium Cigars. Rumy dostępne w naszej dystrybucji oraz sieci sklepów: Old Havana, La Casa del Habano i Davidoff of Geneva.

Szczegóły na temat aktualnej oferty znajdziesz tutaj   Rum&Cane

ŁW – Premium Cigars

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl