Show Rum Warsaw 2019

W drugą sobotę maja (11.05.2019) w dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek (teraz: Centrum Praskie Koneser) odbyła się pierwsza edycja festiwalu Show Rum Warsaw. Wydarzenie, na którym przedstawiono niezwykle bogaty świat alkoholi, takich jak: rum, tequila czy brazylijska cachaca. Show Rum Warsaw to z całą pewnością odpowiedź na dynamicznie rosnącą w naszym kraju kategorię tych alkoholi. W trakcie jednego dnia festiwalu, miłośnicy egzotycznych trunków mieli okazję spróbować przeróżne rodzaje rumów, pochodzące z najodleglejszych regionów świata. Wśród 27 stanowisk nie mogło zabraknąć rumów od Crucial Drinks: Rum&Cane i Six Saints, znajdujących się w naszej ofercie dystrybucji.

Six Saints to wspaniały, rzemieślniczo wytwarzany rum z maleńkiej karaibskiej wyspy Grenada. Nazwany na cześć 6 świętych, z których każdy jest patronem jednej z sześciu parafii na które podzielona jest cała wyspa.

Rum&Cane natomiast to starannie wyselekcjonowane rumy dedykowane osobom, które chcą spróbować czegoś nowego i lokalnego. Dostępne są dwie kategorie: „Remarkable Regional Rums” i „Single Barrel Range”. Pierwsza z nich to wyjątkowy mariaż długo starzonych rumów (od 6 do 20 lat), druga: „Single Barrel Range” to niezwykle limitowane rumy, pochodzące z rozlewu pojedynczej beczki z mało znanych destylarni.

Przy naszym stanowisku, wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie prezentowanych alkoholi, udzielał Ken Rose – jeden z trzech współzałożycieli Crucial Drinks.


Goście do dyspozycji mieli także zewnętrzną strefę chillout, gdzie przy stanowisku Premium Cigars, mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat ręcznie zwijanych kubańskich cygar Habanos oraz dominikańskich Davidoff. Oczywiście wszyscy, którzy mieli ochotę oddać się przyjemności degustacji cygar, mogli skorzystać ze znajdujących się w strefie wygodnych leżaków i naszego serwisu.

W trakcie festiwalu działała także Scena Festiwalowa, na której przez cały dzień odbywały się panele dyskusyjne z ekspertami i przedstawicielami wybranych produktów obecnych na festiwalu. Dzięki doskonałym rumom i towarzyszącym im najlepszym cygarom, a także wspaniałej słonecznej pogodzie, wszyscy goście tego dnia mogli poczuć niezwykły klimat Karaibów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ogromne zainteresowanie naszymi produktami, a organizatorom za możliwość współtworzenia tego niezwykłego festiwalu. Do zobaczenie za rok!

ŁW – Premium Cigars [19.05.2019].

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl