LA CASA DEL HABANO WARSZAWA

ul. Nowy Świat 7, 00-496 Warszawa

tel.: +48 790-300-599

email: lacasa@lcdh.pl

www.lcdh.pl

  

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek  11:00 – 23:00
Sobota  11:00 – 23:00
Niedziela  13:00 – 22:00

La Casa del Habano Warszawa – dom kubańskich cygar, to nie tylko sklep z największym wyborem kubańskich cygar w Polsce oraz akcesoriów cygarowych renomowanych marek, to również największy tego typu Cigar Lounge w Europie. Trzy sale klubowe: Old Area, Main Area, Privado Area, gdzie zasiadając w wygodnym fotelu możemy delektować się najlepszymi cygarami, wyborną selekcją alkoholi czy pyszną kawą. Zespół naszych Doradców w profesjonalny sposób zarekomenduje odpowiednie cygaro, a w razie potrzeby z nieskrywaną pasją wprowadzi w fascynujący świat cygar.

To miejsce spotkań biznesowych, gdzie w kameralnej atmosferze świętujemy udane negocjacje, jak również spotkań w gronie przyjaciół, to miejsce gdzie poświęcimy swój czas na chwilę odpoczynku i relaksu w obłokach boskiego dymu. Dla wszystkich wprawionych jak i początkujących aficionado. Serdecznie zapraszamy!

La Casa del Habano Warszawa

 

 

 

La Casa del Habano to światowa sieć salonów Cigar Shop & Lounge firmowanych przez Habanos SA, wyłącznego dystrybutora cygar produkowanych na Kubie. Na całym świecie jest ich ponad 150, a każdą z nich charakteryzuje osobliwy klimat. Wspólne dla wszystkich La Casa del Habano są: najszersza na rynku oferta cygar Habanos, dostępność specjalnych edycji, takich jak: Edición Limitada, LCDH Releases, Edición Regionales, możliwość degustacji cygar na miejscu, a przede wszystkim ludzie tworzący te miejsca, ich profesjonalizm i pasja do cygar…
 

 

 

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl