Spotkania biznesowe – w męskim gronie

W męskim gronie to cykl spotkań mających na celu budowanie relacji biznesowych, wymianę doświadczeń i kontaktów, a wszystko to w wydaniu casual, w iście męskimi stylu.

Organizatorem wydarzeń jest Business Tigers Club, powołany przez magazyn Tygrysy Biznesu przy współpracy z Centralnym Biurem Certyfikacji Krajowej. Członkowie klubu stanowią czołówkę polskiego biznesu. Spotkania w męskim gronie – są również biletowane i otwarte na udział wszystkich osób zainteresowanych ideą business networkingu.

Z przyjemnością informujemy, że Premium Cigars zostało partnerem tych spotkań.

W czwartek 9 sierpnia, cykl spotkań zainaugurowany został w warszawskiej Kuźni Golfa. Wśród szeregu męskich atrakcji, takich jak: kurs gry w golfa, premiera najnowszego modelu Lexusa – UX 250H, degustacja wyselekcjonowanych win, każdy z uczestników spotkania miał okazję poznać niezwykle ciekawy świat cygar, dowiedzieć się jak wygląda pełny rytuał otwierania i odpalania cygar i wreszcie zdegustować ręcznie zwijane Habano, jednej z największych kubańskich marek – Romeo y Julieta.

Przekonaliśmy się, że cygara i gra w golfa tworzą idealną atmosferę do biznesowych rozmów. W trakcie spaceru po polu golfowym, relaksując się w obłokach Boskiego Dymu, uciekamy od formalnych zachowań, znikają pewne bariery, kontakty budują się naturalnie i wreszcie mamy mnóstwo czasu, aby prowadzić biznesowe negocjacje.

To był wspaniały czas, pełen rozmów i zawierania nowych znajomości biznesowych, a wszystko to wypełnione prawdziwie męskimi przyjemnościami.

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

ŁW – Premium Cigars

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl