Światowa premiera Hoyo de Monterrey Escogidos w Polsce!

Pierwszy raz w historii Polska została wybrana jako miejsce światowej premiery nowego cygara Habanos. Już 26 września całemu cygarowemu światu zostanie przedstawiony nowy format jednej z czołowych marek kubańskich cygar – Hoyo de Monterrey Escogidos!

Jako wyłączny przedstawiciel grupy Habanos SA w Polsce mamy zaszczyt być gospodarzami tego wyjątkowego wydarzenia, którego hasłem przewodnim będzie: „Hemos sido escogidos”, co oznacza: „zostaliśmy wybrani”. Monumentalna sala główna, znajdująca się w kamienicy dawnej centralnej łaźni miejskiej przy Krakowskim Przedmieściu 16 w Warszawie, to miejsce, w którym tego wieczoru spotkają się miłośnicy cygar z Polski i całego świata. Będzie to niepowtarzalna okazja do rozmów w wybitnie cygarowym gronie, a przede wszystkim celebracji wspaniałego cygara.

W trakcie tego niezwykłego wydarzenia towarzyszyć nam będzie catering w wykonaniu mistrzów kuchni z warszawskiej restauracji Concept 13 oraz cocktaile przygotowane specjalnie dla Państwa na bazie wyśmienitych alkoholi Moet&Hennessy Polska. Poza najlepszymi cygarami czas umilać nam będzie muzyka na żywo – prawdziwe kubańskie klimaty w nowoczesnym wydaniu. To nie wszystko, będziecie również mogli zobaczyć przy pracy jednego z najlepszych torcedores na Kubie, specjalnie bowiem dla Was Pan Yamilet Emanueli Rodríguez rozstawi swój warsztat i na żywo zaprezentuje kunszt swojej pracy, dzieląc się doświadczeniem i zapewne niejedną opowieścią.


Ograniczona ilość zaproszeń na Global Launch – Hemos Sido Escogidos, przeznaczona do sprzedaży: w cenie: 350pln | Do nabycia w La Casa del Habano Warszawa oraz La Casa del Habano Kraków


Data i miejsce wydarzenia: 26 września 2018 | godz.19:30 | Kamienica Pod Messalką, ul.Krakowskie Przedmieście 16/18, Warszawa | Dress code: informal/black tie optional.

Więcej wiadomości pod numerem telefonu 790 802 950

Serdecznie zapraszamy

ŁW – Premium Cigars

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl