Tacos – Edición Limitada 2018

Niespełna tydzień temu, 8 września w madryckim Club Pasión Habanos (Hiszpania), pod hasłem „Unites us the passion” [łączy nas pasja], odbyła się światowa premiera nowego limitowanego cygara

Romeo y Julieta Tacos Edición Limitada 2018.

Jest to pierwsza z trzech Edición Limitadas, zaplanowana na ten rok przez Habanos SA. Pozostałe dwie to Bolivar Soberano i H.Upmann Propios.

Romeo y Julieta Tacos to format Tacos Imperiales (popular vitola: Grand Corona) z pierścieniem 49 i o długości 168 mm, nie występujący w regularnej ofercie marki. Charakteryzuje się średnią mocą, a ze względu na wyraźnie ciemniejszy liść pokrywowy można doszukać się w nim bardzo bogatego smaku i złożonej palety aromatów. Cygara w tym rozmiarze, były już wcześniej prezentowane przez markę Romeo y Julieta i obecnie nawiązują do edycji nieprodukowanej od końca lat siedemdziesiątych.

Limitowana edycja Tacos 2018 została wykonana ze specjalnie wyselekcjonowanych liści z regionu Vuelta Abajo w Pinar del Río na Kubie. Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Aficionados, liście tytoniu przed zwinięciem leżakują minimum 2 lata, a zwijane są przez najbardziej doświadczonych, kubańskich Torcedores. Cygara każdej Edición Limitadas, wyróżniają się dodatkowym, złoto-czarnym pierścieniem, na którym widnieje napis „Edición Limitada” oraz rok wypuszczenia serii. Pudełka nie odbiegają od standardowych.

 

ROMEO Y JULIETA TACOS EL 2018

Format: Grand Corona  Rozmiar: 1,95 x 16,8 cm

Moc: średnia do pełnej  Opakowanie: 25szt.

Pochodzenie: Kuba

Cygara dostępne w sieci salonów:

ŁW – Premium Cigars

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl