Vegueros Centrofinos

Tworzenie własnych cygar przez farmerów w prowincji Pinar del Rio (zach. Kuba) to kwestia wieloletniej tradycji. Od ponad pół wieku odwiedzający mieli okazję spróbować wyjątkowych cygar, tworzonych przez lokalnych rolników w miejscu, z którego pochodzi najlepszy tytoń na świecie. W rezultacie w 1996 roku została wprowadzona na rynek światowy marka VEGUEROS, jako hołd niezliczonym pokoleniom farmerów uprawiających tytoń w Pinar del Rio.

Cygara Vegueros produkowane są w fabryce „Francisco Donatien”(prowincja Pinar del Rio), solidnym budynku wybudowanym w 1868 roku, który początkowo pełnił funkcję więzienia, a w 1961 został przekształcony w fabrykę cygar.

Marka Vegueros została całkowicie zaktualizowana w 2014 roku zyskując oryginalne opakowanie w formie metalowej puszki (16 cygar) oraz wprowadzając zupełnie nowe formaty: Tapados (R 46 x 120 mm), Entretiempos (R 52 x 110 mm) i Mañanitas (R 46 x 100 mm).

Do pełnego portfolio marki dołącza najnowsza vitola:

VEGUEROS CENTROFINOS

Cygaro o średniej do pełnej mocy, w modnym formacie Centro finos o wymiarach: pierścień 50 (19,84 mm) i długości 130 mm. Mieszanka liści użyta do zwinięcia tych cygar, charakteryzuje się typową dla marki intensywnością smaków, która odzwierciedla gusta lokalnych mieszkańców Pinar del Rio. Wyraźnie wyczuwalne są roślinne i pieprzne nuty smakowe.

Vegueros Centrofinos (podobnie jak pozostałe Habanos tej marki) zostały zwinięte całkowicie ręcznie (totalmente a mano) i z całych liści tytoniu (tripa larga).

Cygara pojawią się w naszych sklepach w najbliższych tygodniach.

Zapraszamy do:

ŁW – Premium Cigars

/

logo-premium-cigars

Witryna firmy Premium Cigars zawiera informacje handlowe przeznaczone do celów handlowych pomiędzy firmami zajmującymi się dystrybucją i handlem wyrobami tytoniowymi.

 

Wchodząc dalej na stronę firmy Premium Cigars potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat.

potwierdzam, że mam ukończone 18 lat i wchodzę dalej

 

Premium Cigars Sp. z o.o.

ul. Księcia Ziemowita 53, 03-885 Warszawa
tel.: +48 790-802-221
e-mail: biuro@premiumcigars.pl