zdjęcie autora

O Autorze

Szymon Kwiatkowski

Master of Habanos oraz finalista Habanos World Challenge 2020.

Popularne Tagi

Hoyo de Monterrey Epicure No.3
02

Hoyo de Monterrey Epicure No.3

user icon Szymon Kwiatkowski

W minionym tygodniu, w Hiszpanii zaprezentowano bardzo oczekiwane cygaro – Hoyo de Monterrey Epicure No.3. To niezwykłe wydarzenie zostało zorganizowane przez Tabacalera dystrybutora cygar kubańskich Habanos S.A. w Hiszpanii oraz Club Pasión Habanos. Prezentacja nowego cygara odbyła się w Madrycie, w ogrodzie botanicznym. Ta wyjątkowa sceneria przeniosła uczestników do magicznego ogrodu. Goście wydarzenia delektowali się nie tylko wyśmienitymi cygarami, ale także dobrą muzyką i wyśmienitym jedzeniem.

Gwiazdą wieczoru było oczywiście Hoyo de Monterrey Epicure No.3, najnowsza propozycja w portfolio marki. To wyjątkowe cygaro stanowi czwartą odsłonę uznanej serii Línea Epicure i wyróżnia się największą średnicą, a na dodatek jest pierwszym cygarem w formacie figurado. Uczestnicy wydarzenia jako pierwsi mieli okazję zapalić Hoyo de Monterrey Epicure No.3. Cygaro płynnie łączy w sobie charakterystyczną dla marki lekkość i delikatność z nowym, urzekającym profilem.

HoyoDeMonterrey_EpicureNo3

Nazwa: Hoyo de Monterrey Epicure No.3
Format: R54 x 125mm
Vitola: Orginales

Hoyo de Monterrey Epicure No.3 pakowany jest w trzech wariantach. Drewnianych opakowaniach po 10 i 25 oraz aluminiowych tubach. Każde z nich jest skrupulatnie wykonanym z najlepszych liści tytoniu pochodzących z Vuelta Abajo w regionie Pinar del Rio. Cygaro mierzy 54 średnicy oraz 125 mm długości. W trakcie degustacji charakteryzuje się lekkim profilem, drzewnymi nutami, które są charakterystyczne dla marki.

Hoyo de Monterrey to renomowana kubańska marka cygar, Założona w 1865 w Hawanie. Szybko zyskała reputację dzięki wyjątkowemu kunsztowi i bogatym, aromatycznym cygarom. Cygara Hoyo de Monterrey znane są z lekkiej mocy oraz gładkiego, kremowego smaku. Produkowane są z tytoniu pochodzącego z regionu Vuelta Abajo, powszechnie uważanego za jeden z najlepszych obszarów uprawy tytoniu na świecie.

Źródło: Habanos S.A.