Habanos World Days w Londynie: Obchody 55. rocznicy marki Trinidad

Pod koniec czerwca w Londynie odbyły się Światowe Dni Habanos, skupiające uwagę na obchodach 55. rocznicy powstania marki Trinidad. To wielodniowe wydarzenie, organizowane w różnych krajach, zgromadziło entuzjastów cygar z całego świata. Habanos S.A. oraz Hunters & Frankau, brytyjski dystrybutor cygar kubańskich, celebrowali ten jubileusz, organizując aukcję humidorów, której przychód zostanie przekazany na wsparcie kubańskiego systemu opieki zdrowotnej.

Quintero - Historia marki

Cygara Quintero zajmują szczególne miejsce wśród cygar kubańskich wyróżniając się nie tylko swoim pochodzeniem, ale także interesującą historią. Zapraszamy do jej poznania

Habanos S.A. Ogłasza rekordowe przychody w 2023 roku

Podczas konferencji prasowej otwierającej XXIV Habano Festival, wiceprezes handlowy Habanos S.A. Jorge Perez Martelli zaprezentował wyniki finansowe firmy Habanos S.A. W minionym roku firma odnotowała przychody wynoszące 721 milionów dolarów. Oznacza to wzrost o 31% rok do roku. To bardzo duży sukces, który potwierdza wyjątkową pozycje cygar premium Habanos S.A. na światowym runku.

XXIV Habano Festival

W poniedziałek 26. lutego rozpoczęła się 24. edycja Festiwalu Habanos. Przybyli na niego entuzjaści, miłośnicy cygar kubańskich z przeróżnych części świata. W tym toku świętowano nie tylko tradycje kubańskiego tytoniu ale również rocznice powstania marek Quai d’Orsay oraz Trinidad. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z tego niezwykłego wydarzenia.

Bolivar Regentes Edición Limitada 2021

Nowe cygaro Bolivar Regentes Edicion Limitada zostało zaprezentowane w minioną środę w Londynie. Wydarzenie odbyło się w kultowym miejscu – Boisdale. Poznaj nowe cygaro

Montecristo Brillantes Year of the Dragon

Nowe cygaro Montecristo Brillantes zadebiutował podczas obchodów Chińskiego Nowego roku.

Zmiana cen cygar kubańskich Habanos S.A.

Informujemy, że od dnia 15 lutego 2024 r. będzie obowiązywał nowy cennik hurtowy oraz RSP.

Juan López - Historia marki

W dzisiejszym artykule odkryjemy historię jednej z mniej znanych marek cygarowych, która pomimo nieco mniejszej rozpoznawalności zdobyła uznanie wśród wielu miłośników cygar. Przedstawiamy cygara Juan López, które w świecie zdominowanym przez popularne marki wyróżniają się wyjątkowym smakiem i aromatem.

Najlepsze cygara kubańskie według prestiżowego rankingu

W świecie cygar końcówce roku zawsze towarzyszy oczekiwanie na ogłoszenie zwycięzcy prestiżowego rankingu magazynu Cigar Aficionado. Tym razem w zestawieniu znalazły się cztery cygara kubańskie.

El Rey del Mundo Royal Series

W miniony weekend w niezwykłym otoczeniu City of Dreams Mediterranean Resort & Casino na Cyprze, entuzjaści cygar byli świadkami niezwykłego wydarzenia.