Aktualności

Rafael Gonzalez Coronas de Lonsdale

323 odsłony

W Portugalii zaprezentowano nowe cygaro marki Rafael Gonzalez

Cohiba Siglo de Oro Year of the Rabbit

579 odsłony

Habanos S.A. po raz czwarty upamiętnia nadejście chińskiego Nowego Roku. Z okazji Roku Królika została zaprezentowana nowa vitola – Cohiba Siglo de Oro, która niejako łączy dwa jubileusze i odkrywa nowatorskie rozwiązanie.

Pracownicy Premium Cigars ukończyli kurs Habanos Master

579 odsłony

Pracownicy naszej firmy Szymon Kwiatkowski i Artur Mej ukończyli z powodzeniem kurs Habanos Master. X edycja Habanos Academy Master Course odbywała się na początku grudnia w Hawanie i wzięło w niej udział trzydziestu miłośników cygar kubańskich.

Cygaro kubańskie zajęło pierwsze miejsce w ranginku Cigar Aficionado Magazine

622 odsłony

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy pełne zestawienie rankingu 25 najlepszych cygar 2022 roku wg Cigar Aficionado Magazine. Jest on jednym z najbardziej cenionych źródeł informacji o cygarach na świecie. Z wytypowanej wcześniej listy cygar eksperci w ramach ślepej degustacji wybierają najlepsze cygara przyznając im oceny w skalo od 0 do 100. Wysokość nowy zależy od wielu czynników, a uzasadnienie noty przyznanej przez magazyn publikowane jest na łamach magazynu w wersji papierowej oraz na stronie internetowej.

La Gloria Cubana Glorias

564 odsłony

W ciągu kilku ostatnich tygodni Habanos S.A. zaprezentował wiele cygarowych nowości. Staramy się za nimi nadążyć. Każda z nich kierowana jest do konkretnego kanału sprzedaży. Goście salonów La Casa del Habano mogą być zadowoleni ponieważ pojawiła się nowa pozycja dedykowana tylko dla tych sklepów.

Habanos Festival powraca

630 odsłony

Po dwuletniej przerwie Habano S.A. zapowiedział powrót Habanos Festivalu na początku przyszłego roku. Międzynarodowe święto cygar rozpocznie się 27 lutego i potrwa do 3 marca.

Montecristo Wide Edmundo

745 odsłony

Po raz kolejny w stolicy Hiszpanii odbyła się premiera nowego cygara Habanos S.A. Club Pasión Habanos wraz z oficjalnym dystrybutorem Habanos S.A. w Hiszpanii – Tabacalera S.L.U. zorganizowali niezwykły wieczór w trakcie którego zaprezentowali Montecristo Wide Edmundo.

Quai d'Orsay No. 52

625 odsłony

W minionym tygodniu zostało zaprezentowane nowe cygaro marki Quai d’Orsay. Jego prezentacja mogła odbyć się w tylko jednym mieście. Poznaj nowe Quai d'Orsay No.52.

Vegueros Historia Marki

655 odsłony

Na łamach bloga www.premiumcigars.pl opisywaliśmy do tej pory marki cygar pochodzą ze stolicy Kuby – Hawany. Czas odkryć markę, której korzenie znajdują się w epicentrum kubańskiego tytoniu czyli Pinar del Río.

Sklep B2B wyłącznego importera cygar kubańskich w Polsce

Czy masz ukończone 18 lat?

4