Aktualności

La Gloria Cubana Glorias

36 odsłony

W ciągu kilku ostatnich tygodni Habanos S.A. zaprezentował wiele cygarowych nowości. Staramy się za nimi nadążyć. Każda z nich kierowana jest do konkretnego kanału sprzedaży. Goście salonów La Casa del Habano mogą być zadowoleni ponieważ pojawiła się nowa pozycja dedykowana tylko dla tych sklepów.

Habanos Festival powraca

99 odsłony

Po dwuletniej przerwie Habano S.A. zapowiedział powrót Habanos Festivalu na początku przyszłego roku. Międzynarodowe święto cygar rozpocznie się 27 lutego i potrwa do 3 marca.

Montecristo Wide Edmundo

102 odsłony

Po raz kolejny w stolicy Hiszpanii odbyła się premiera nowego cygara Habanos S.A. Club Pasión Habanos wraz z oficjalnym dystrybutorem Habanos S.A. w Hiszpanii – Tabacalera S.L.U. zorganizowali niezwykły wieczór w trakcie którego zaprezentowali Montecristo Wide Edmundo.

Quai d'Orsay No. 52

107 odsłony

W minionym tygodniu zostało zaprezentowane nowe cygaro marki Quai d’Orsay. Jego prezentacja mogła odbyć się w tylko jednym mieście. Poznaj nowe Quai d'Orsay No.52.

Vegueros Historia Marki

122 odsłony

Na łamach bloga www.premiumcigars.pl opisywaliśmy do tej pory marki cygar pochodzą ze stolicy Kuby – Hawany. Czas odkryć markę, której korzenie znajdują się w epicentrum kubańskiego tytoniu czyli Pinar del Río.

Warsztaty cygarowe „Odkryj Świat Habano”

266 odsłony

Zapraszamy na warsztaty cygarowe „Odkryj Świat Habano”. To idealny moment na rozpoczęcie przygody ze światem cygar. Spotkajmy się w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.

Romeo y Julieta Wide Churchills Travel Humidor

311 odsłony

Podczas zeszłorocznej wirtualnego wydarzenia Habanos Premier, Habanos S.A. zaprezentował nową pozycje, która została wyprodukowana w ramach programu Duty Free and Travel Retail. Dziś podróżny humidor Romeo y Julieta Wide Churchills trafia do sprzedaży w Polsce.

PARTAGAS LEGADO Edición Limitada 2020

569 odsłony

Partagas Legado to jedyne cygaro z edycji limitowanej w 2020 roku. Trafiło właśnie do Polski

San Cristobal de la Habana Historia Marki

476 odsłony

San Cristobal de la Habana to jedna z najmłodszych marek cygar kubańskich. Została zaprezentowana w listopadzie 1999 roku, w Hawanie. Data, miejsce prezentacji a przede wszystkim nazwa, nie są przypadkowe. Sprawdź dlaczego

Sklep B2B wyłącznego importera cygar kubańskich w Polsce

Czy masz ukończone 18 lat?

4