Dostawa

Państwa zamówienie realizowane jest od razu po potwierdzeniu płatności. Czas realizacji zamówienia (wysyłki) standardowo wynosi od 1 do 2 dni roboczych. Nasze produkty wysyłamy na terenie całego kraju, korzystając z usług renomowanej firmy kurierskiej.

FedEx Kurier
(realizacja do 2dni roboczych)
Przedpłata 14 zł
Pobranie 18 zł

Darmowa dostawa

Bezpłatna dostawa jest możliwa gdy Państwa zamówienie przekroczy 200zł.

Bezpieczeństwo towaru podczas transportu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zabezpieczyć produkty, zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi jak i utratą wilgotności oraz czynnikami atmosferycznymi. Wysyłane produkty zabezpieczamy w następujący sposób:

  • Pojedyncze cygara umieszczane są w woreczkach strunowych w celu zabezpieczenia ich przed utratą wilgotności
  • Przy zakupie pełnej paczki, cygara wysyłamy w oryginalnych opakowaniach
  • Odpowiednio zabezpieczone cygara umieszczane są w kopercie bąbelkowej lub w kartonie
  • W celu dodatkowego zabezpieczenia przesyłka będzie oklejona taśmą z logo firmy Premium Cigars
  • Ze względu na bezpieczeństwo wysyłanych cygar, zamówienia realizujemy od poniedziałku do czwartku. Na Państwa życzenie możemy wysłać je w piątek, tak aby w poniedziałek dotarły do Państwa
  • Cygara wysyłane do Państwa są zabezpieczane przed utratą wilgotności. Niemniej jednak przesyłki nie zawierają dodatkowych nawilżaczy (Boveda, Humi-Smart itp.). Dlatego cygara należy umieścić w humidorze, w którym panują odpowiednie warunki dla przechowywania cygar.

Naszym celem jest oferowanie najlepszych kubańskich cygar w najlepszej jakości. Dlatego przed wysłaniem każdej paczki oraz każdego pojedynczego cygara sprawdzamy jego jakość i stan.
O każdym etapie zamówienia będziemy Państwa informować drogą mailową. Status realizacji zamówienia możecie Państwo śledzić na stronie dostawcy, odpowiedni załącznik będzie umieszczony w treści maila potwierdzającego zamówienie.