zdjęcie autora

O Autorze

Szymon Kwiatkowski

Master of Habanos oraz finalista Habanos World Challenge 2020.

Popularne Tagi

Hoyo de Monterrey Monterreyes No.4 Edición Limitada 2021
11 lip

Hoyo de Monterrey Monterreyes No.4 Edición Limitada 2021

user icon Szymon Kwiatkowski

Hoyo de Monterrey Monterreyes No.4 to nowe, limitowane cygaro, które 30. czerwca zostało zaprezentowane w Sofii. Wydarzenie zostało organizowane przez lokalnego dystrybutora cygar kubańskich Kaliman Caribe. Ponad 500 gości z całego świata w tym z Polski odwiedziło stolicę Bułgarii. Jako pierwsza mogła odkryć smak nowego cygara.

Cygara produkowane w ramach edycji limitowanych zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Dla marki Hoyo de Monterrey jest to siódme cygaro wyprodukowane w ramach tej edycji. Hoyo de Monterrey Monterreyes No.4 Edición Limitada 2021  produkowany jest w nowej vitolii Maravillas No.4 o wymiarach R55 x 145mm. Cygara będą pakowane w eleganckim, drewnianym pudełku zawierającym 10 sztuk. Każde z nich wieńczy czarno-złoty pierścień z rokiem wprowadzenia na rynek.

Hoyo de Monterrey Monterreyes No.4 Edición Limitada 2021

Nazwa: Hoyo de Monterrey Monterreyes No.4 Edición Limitada 2021
Format: R55 x 145mm
Vitola: Maravillas No.4

Hoyo de Monterrey Monterreyes No.4 dedykowany jest miłośnikom delikatniejszych cygar. Zapewnia około 70 minutową degustację oraz doskonałą konstrukcje spalania.

Każde cygaro prezentowane w ramach Edicion Limitada wykonywane jest z najlepiej wyselekcjonowanego tytoniu pochodzącego z Vuelta Abajo dojrzewającego przez co najmniej dwa lata przez zwinięciem. Hoyo de Monterrey Monterreyes No.4 to drugie cygaro z 2021 roku, które zostało zaprezentowane. Pierwszym z nich była Cohiba 55 Aniversario. Ostatnim będzie Bolivar Regentes ze zniecierpliwieniem czekamy na jego prezentacje.

Źródło: Habanos S.A.