La Casa del Habano Warszawa

La Casa del Habano Warszawa

Telefon: +48 790-300-599
Email: lacasa@lcdh.pl
Adres: ul. Nowy Świat 7, 00-496 Warszawa
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Sobota 12:00 - 24:00, Niedziela 13:00 - 22:00

La Casa del Habano Warszawa – dom kubańskich cygar, to nie tylko sklep z największym wyborem kubańskich cygar w Polsce oraz akcesoriów cygarowych renomowanych marek, to również największy tego typu Cigar Lounge w Europie. Trzy sale klubowe: Old Area, Main Area, Privado Area, gdzie zasiadając w wygodnym fotelu możemy delektować się najlepszymi cygarami, wyborną selekcją alkoholi czy pyszną kawą. Zespół naszych Doradców w profesjonalny sposób zarekomenduje odpowiednie cygaro, a w razie potrzeby z nieskrywaną pasją wprowadzi w fascynujący świat cygar.

To miejsce spotkań biznesowych, gdzie w kameralnej atmosferze świętujemy udane negocjacje, jak również spotkań w gronie przyjaciół, to miejsce gdzie poświęcimy swój czas na chwilę odpoczynku i relaksu w obłokach boskiego dymu. Dla wszystkich wprawionych jak i początkujących aficionado. Serdecznie zapraszamy!


La Casa del Habano to światowa sieć salonów Cigar Shop & Lounge firmowanych przez Habanos SA, wyłącznego dystrybutora cygar produkowanych na Kubie. Na całym świecie jest ich ponad 150, a każdą z nich charakteryzuje osobliwy klimat. Wspólne dla wszystkich La Casa del Habano są: najszersza na rynku oferta cygar Habanos, dostępność specjalnych edycji, takich jak: Edición Limitada, LCDH Releases, Edición Regionales, możliwość degustacji cygar na miejscu, a przede wszystkim ludzie tworzący te miejsca, ich profesjonalizm i pasja do cygar…