B2B

O firmie

Na każdym etapie współpracy możecie Państwo liczyć na nasze wsparcie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo największy wybór cygar kubańskich oraz szkolenia pod okiem najlepszych specjalistów. Rozpoczęcie współpracy to gwarancja stałej opieki nad oferowanymi produktami. Ambasadorowie marek premium pomogą w wyborze odpowiedniej selekcji oraz zapewnią niezbędne narzędzia. Będziecie Państwo mogli zwrócić się do nich z każdym pytaniem.

Koncepty personalizowane Habanos

Miłośnicy cygar mają do dyspozycji wiele miejsc cygarowych, w których można znaleźć swoje ulubione Habano. Liczba specjalistycznych sklepów z roku na roku jest co raz większa. Dzięki temu mamy pewność, że cygaro kupowane w autoryzowanym sklepie jest przechowywane w odpowiednich warunkach. Wiele z nich oferuje możliwość degustacji cygar w specjalnych Cigar Lounge. Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje dotyczących różnych rodzajów sklepów specjalistycznych.

Szkolenia i degustacje

Zajmujemy się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń i degustacji dopasowanych do Państwa potrzeb. Ich celem jest przekazywanie profesjonalnej wiedzy dostosowanej do poziomu uczestników spotkania. Mogą to być spotkania nastawione na wiedzę i degustacje cygarową, a także kompletne degustacje, w których zostanie zaprezentowana zaawansowana wiedza cygarowa oraz degustacja cygar w połączeniu z wybranym alkoholem. Czytaj dalej >

Współpraca handlowa

Wieloletnia współpraca z dystrybutorami oraz odbiorcami detalicznymi, a także z sektorem HoReCa pomogła nam zbudować kompletną ofertę skierowaną do podmiotów instytucjonalnych. Znajdziecie w niej Państwo szeroką ofertę produktów i szkoleń, które z pewnością poszerzą wachlarz oferowanych produktów, podniosą kompetencje zespołu oraz staną się doskonałym prezentem biznesowym.